Občerstvení na hřišti

Články

Pořízení zahradního traktoru na údržbu fotbalového hřiště SK Chroustovice

Tento projekt je spolufinancován Pardubickým krajem – Individuální dotace v oblasti sportu a volnočasových aktivit

V roce 2020 jsme od firmy ZAHRADNÍ TECHNIKA DĚD, s.r.o. z Vysokého Mýta zakoupili za významného přispění Pardubického kraje a dalších větších či menších sponzorů nový zahradní traktor značky SECO.

logo-kraj

Všem sponzorům bychom tímto chtěli poděkovat, bez jejich podpory by pro nás toto bylo nerealizovatelné.

Automatický závlahový systém pro fotbalové hřiště SK Chroustovice

Tento projekt je spolufinancován Pardubickým krajem – Individuální dotace v oblasti sportu a volnočasových aktivit

logo-kraj

Číst dál...

SK Chroustovice - Kočí

V neděli 14. 8. 2016 jsme odehráli náš první zápas v okresním přeboru, do kterého jsme sestoupili po 3 letech v 1. B třídě. Přípravu na začátek soutěže jsme nepodcenili a tvrdě dřeli, i tak bylo jasné, že i přes výhodu domácího prostředí bude zápas s Kočím zkouška naší připravenosti. V základní jedenáctce Chroustovic se objevila tato jména: Bejblík, Mazánek, Štech, Pospíšil, Andrle, Koreček, Demeter, Matucha, Daněk, Tomášek a Dostál, na střídačce byli kromě nového kouče týmu Tučka připraveni zasáhnout od hry Rejman Jan, Rejman Jakub, Doubravský a Bečička.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a snažili se držet míč co nejdéle na našich kopačkách a tím diktovat tempo hry, což se nám také dařilo a odměnou za naši snahu bylo pár vyložených šancí a pěkných průniků, zde jsme ovšem naráželi na problém s koncovkou, který nás bez pochyby stál udržení v minulé sezóně. Domácí fanoušci se mohli ze vstřelené branky radovat až v 37. minutě kdy si na Korečkův centr z pravé strany naběhl Demeter a hlavou překonal hostujícího brankáře. Hosté na vstřelený gól odpověděli zvýšením aktivity a konec 1. poločasu patřil jim, do větších šancí se ovšem nedostali a do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí. Začátek druhého poločasu byl pro domácí noční můrou, už minutu po rozehrání hosté srovnávali na 1:1 po individuálních chybách domácích hráčů a za dalších 6 minut dokázali z rychlého protiútoku po nezakončeném rohu Chroustovic přenést vedení na svou stranu. To domácí hráče zaskočilo natolik, že si v dalších minutách nedokázali, vytvořil výraznější šance a hra se stala divácky nepříliš zajímavá. Po zmatku v obraně Chroustovic navíc Kočí zatlouklo pomyslný poslední hřebík do rakve domácích a zvýšilo na 3:1, domácí sice stačili během pár minut korigovat a vedení hostů snížit, víc se ale toho do 90 minut nevešlo.

TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Chroustovice

Ve druhém kole okresního přeboru odehrálo naše mužstvo svůj první venkovní zápas na hřišti TJ Jiskra Heřmanův Městec. Oba týmy byly po prvním kole bez bodu a tak bylo jasné že půjde o důležitý zápas, kde budou chtít oba soupeři prokázat své kvality. Podmínky pro utkání byly bez pochyby ideální a krásné počasí přilákalo na zápas velké množství sportovních nadšenců. Trenér Tuček zvolil pro zápas téměř identickou základní jedenáctku jako minulé kolo a od první minuty jsme tak na hřišti mohli vidět Bejblíka, Mazánka, Štecha, Pospíšila, Doubravského, Danka, Matuchu, Demetera, Korečka, Derku a kapitána mužstva Dostála, do zápasu byli připraveni zasáhnout Bečička, Krejbich, Rejman a náhradní brankář Rolínek.

Začátek utkání se vyvíjel lépe pro domácí, kteří v prvních 25 minutách na hřišti dominovali, nutno dodat že za velké přispění hrubých chyb v rozehrávce našeho mužstva. Postupem času jsme ovšem situaci na hřišti dostávali po naši kontrolu a začali si vytvářet slibné šance, které jsme ale nedokázali zužitkovat. S prvním poločasem jsme se tak loučili za remízového stavu 0:0, ale s vidinou zvýšení aktivity v druhé půli. Píle, snaha a odhodlanost zvítězit nás hnala k vsítění první branky v 67 minutě o kterou se postaral svou slabší nohou, střelou z velkého vápna, kanonýr Demeter, který na začátku sezóny prokazuje své kvality. Pro další vývoj utkání byla tato střela zásadní a podepsala se notnou mírou na soupeřově psychice. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat a po pěkné individuální akci se prosadil kanonýr Derka, který se vrátil do základní sestavy pro zraněný z přípravného utkání. Osud zápasu tak byl zpečetěn a my se mohli radovat z první výhry a bodového zisku v této sezóně.

Blahopřání

Dne 17.3.2013 slaví své 75 té narozeniny p.Jaroslav Bečička,sekretář klubu. Přejeme vše nejlepší, hodně zdraví a do další práce u fotbalu v Chroustovicích mnoho sil.

Dne 23.3. 2013 vstoupí do svazku manželského Lukáš Dostál, přejeme novomanželům hodně štěstí a vzájemného porozumění.

výbor oddílu kopané 

Kalendář událostí

Partneři